Канни обрали фаворитів

Хтось, як завждри залишився дуже задоволений, всі ж їнші, як правило, вважають рішення не справедливим.

Головний приз Каннського кінофестивалю - "Золоту пальмову гілку" - отримав фільм румунського режисера Крістіана Мунгіу "Чотири місяці, три тижні і два дні". Картина, що оповідає історію двох дівчат, одна з яких робить кримінальний аборт, вважалася основним претендентом на перемогу на 60-му кінофестивалі Канна.

Гран-прі кінофестивалю - друга зазначенням нагорода - дістався японській картині ("Жалобний ліс"), знятій жінкою-кінорежисером Наомі Кавасе.

Приз жюрі - третя за ступенем престижності нагорода фестивалю в Каннах - в 2007 році вручений відразу двом картинам: "Персеполісу" режисера Марджані Сатрапі та "Тихому світлу" - Карлоса Рейгадаса.

Спеціальний приз на честь 60-го ювілею Каннського фестивалю дістався режисерові Гасу Ван Сенту за фільм "Параноїдальний парк". У 2004 році він завоював "Золоту пальмову гілку" з фільмом "Слон".

Приз за кращу чоловічу роль вручено російському акторові Костянтину Лавроненко, що зіграв у фільмі "Вигнання" режисера Андрія Звягінцева.

Нагороду за кращу жіночу роль отримала актриса з Південної Кореї Чон До Ен за фільм "Таємне сонячне світло".

Приз за кращу режисуру отримав режисер Джуліан Шнабель із США за фільм "Скафандр і метелик".

Нагорода за кращий сценарій вручена фільму "На іншій стороні" Фатіха Акіна - режисера турецького походження, що працює у ФРН.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: