Карлові Вари 42

У Карлових Варах сьогодні, 29 червня, відкривається 42-й міжнародний кінофестиваль.

Карлові Вари 42
фото з офіційного сайту фестивалю www.kviff.com
У конкурсній програмі беруть участь чотирнадцять картин, які боротимуться за головну нагороду фестивалю - "Кришталевий глобус". 

В основній частині конкурсу бере участь нова комедія за участі Денні де Віто "Доброї ночі". Знаменитий голлівудський актор, режисер та продюсер сам представлятиме стрічку глядачам. Нагадаємо, що керівництво кінофествалю ухвалило рішення вручити де Віто почесний "Кришталевий глобус" за його внесок у розвиток кінематографу.

Як ми вже повідомляли, повнометражний ігровий фільм українського кінорежисера Івана Кравчишина під назвою Stop Revolution включено до паралельної конкурсної програми "Схід Заходу” 42 Міжнародного кінофестивалю категорії "А” в Карлових Варах.

На МКФ у Карлових Варах, окрім головного конкурсу, віднедавна існують дві паралельні конкурсні програми: документального кіна й програма "Схід Заходу”. Конкурс «Схід Заходу» буде проведено втретє. У ньому братимуть участь 15 фільмів з Центральної та Східної Європи, з країн, що постали на території колишнього СРСР.

Покази українського фільму Stop Revolution, що після дозйомок та перемонтажу постав на матеріалі його дебютної повнометражної стрічки "Прорвемось”, заплановані: 5 липня о 17:00 у міському театрі «Карлові Вари» та 6 липня о 19:30 у кінотеатрі «Лазне III» (м. Карлові Вари). 

Росію представляє фільм Олексія Попогребського "Прості речі", що отримав цього року головний приз на "Кінотаврі".

У позаконкурсній програмі також бере участь картина Тімура Бекмамбетова "Денна варта". Крім того, в рамках спеціальної програми "Горизонти" будуть показані російські фільми "Острів" Павла Лунгіна та "Ейфорія" Івана Вирипаєва. 

В цілому на різних майданчиках буде показано понад 200 художніх та 40 документальних фільмів. Фестиваль працюватиме до 7 липня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: