Карлу Бруні просять відкласти запис альбому заради рейтингів чоловіка

Карла Бруні приготувала своїм шанувальникам 24 пісні, але не може їх записати через те, що це може завадити її чоловікові.

Дружині французького президента Карлі Бруні рекомендовано відкласти запис нового альбому. Радники Ніколя Саркозі визнали, що вихід альбому найближчим часом може негативно вплинути на ставлення жителів Франції до глави держави.

Карла Бруні, як повідомлялося раніше, вже готова приступити до студійного запису. Для нової платівки вона підготувала 24 пісні. Проте в даний час президент піддається масштабній критиці в ЗМІ. Це пов'язано з неоднозначною реакцією міжнародного співтовариства на ліквідацію циганських поселень і депортацію циган з Франції, а також з численними акціями протесту через невдоволення французів економічною політикою влади.

Тим часом, неясно, коли Бруні зможе відновити роботу над альбомом, оскільки вже в наступному році почнеться передвиборча кампанія: у 2012 році французам належить вибирати президента.

Бруні встигла продемонструвати частину підготовлених пісень публіцистам Іву Дере і Мішелю Дармон, що працювали над біографічною книгою "Карла та її амбіції". Книга надійшла в продаж  минулого тижня. Практично одночасно з нею вийшла в світ інша біографія Карли Бруні, написана журналісткою Бесмою Лаурі. У ній значну увагу приділено особистому життю Бруні. Крім того, там наводяться непідтверджені відомості про її пластичні операції та факти, пов'язані з юністю французької першої леді, коли вона працювала моделлю.

Читайте також:

У Франції вийшла скандальна книга про Карлу Бруні

У Франції готують до друку скандальну біографію Карли Бруні

Іранська газета назвала першу леді Франції повією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: