Картина Шона Пенна визнана найкращою

Картина Шона Пенна "До дикої природи" визнана кращим художнім фільмом року за версією Gotham Awards.

До дикої природи
Кадр з фільму "До дикої природи". (Фото: IMDB)
Картина Шона Пенна "До дикої природи" (Into the Wild), знята по мотивах однойменного бестселера Джона Крекауера, визнана кращим художнім фільмом року за версією Gotham Awards, однієї з найавторитетніших незалежних премій в США.

Фільм "До дикої природи" розповідає реальну історію Крістофера Маккендлісса, який, покинувши свою забезпечену сім'ю, став волоцюгою. Він мандрував по США і Мексиці, підробляв на випадкових роботах, поки не опинився на Алясці, де зробився відлюдником і помер з голоду в старому автобусі.

За словами самого Шона Пенна, він йшов до зйомок цього фільму майже десять років. Книгу Крекауера він прочитав за одну ніч в 1996 році, після чого негайно приступив до переговорів про її екранізацію. Батьки Маккендлісса дали свою згоду на зйомки картини тільки в 2006 році.

Роль Крістофера Маккендлісса виконує Еміль Херш. Прем'єра картини відбулася у вересні 2007 року.

Серед інших фільмів, що отримали премію Gotham Awards, варто відзначити "Sicko" Майкла Мура, документальний памфлет про пороки американської охорони здоров'я. Картина відомого режисера була визнана кращим документальним фільмом року.

Премію Gotham Awards щорічно вручає некомерційна організація Independent Feature Project, заснована в 1979 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: