Катеринчук продюсує кіно

Катеринчук спільно з голлівудською кінокомпанією зніме художній фільм про "помаранчеву" революцію в Україні. Сам Микола Дмитрович виступить виконавчим продюсером.

Один із лідерів пропрезидентського блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Микола Катеринчук має намір виступити виконавчим продюсером художнього фільму про "помаранчеву" революцію в Україні, який планується зняти спільно з однією з голлівудських кінокомпаній. Про це передає агентство УНІАН з посиланням на прес-службу Катеринчука.

"Справжній Голівуд має розповісти справжню історію подій "помаранчевої" революції," - заявив Катеринчук.

Микола Катеринчук (Фото: maidan.org.ua)
Катеринчук переконаний, що стрічка буде справжнім голлівудським кіно, яке відповідатиме абсолютно всім стандартам "фабрики мрій" (Фото: maidan.org.ua)
За його словами, в даний час іде підготовка до зйомок, зокрема пошук акторів на головні ролі – Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко.

"Ми переконані, що наша стрічка буде справжнім голлівудським кіно, яке відповідатиме абсолютно всім стандартам "фабрики мрій"," - упевнений Катеринчук.

За його словами, команда досвідчених голлівудських і міжнародних фахівців у галузі кіно висловила бажання розповісти правдиву історію про спільні зусилля українців і міжнародного співтовариства, які стали фундаментом перемоги демократії в Україні.

Зйомки художнього фільму планується почати в січні 2008 року в Софії та Києві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: