Кеші пред'явили позов на 14 мільйонів доларів

Компанія DAS Communications вимагає від співачки Кеші 14 мільйонів доларів через те, що вона порушила умови контракту.

Компанія DAS Communications, раніше займалася менеджментом співачки Кеші (Ke$ha), пред'явила виконавиці позов на суму 14 мільйонів доларів.

Кеша звинувачується в порушенні умов контракту. Вона почала співпрацювати з DAS Communications в 2006 році. Згідно з угодою, вона повинна була відраховувати компанії 20 відсотків від усіх своїх майбутніх доходів. Співачка мала можливість розірвати контракт у тому випадку, якщо протягом 12 місяців який-небудь лейбл не уклав з нею договір.

З моменту початку співпраці з DAS Communications минув рік, проте договору з лейблом так і не було. Тим не менш, у співачки зберігалися добрі відносини з компанією. Кеша продовжувала працювати з DAS Communications до вересня 2008 року. Потім вона розірвала договір з компанією і почала співпрацювати з продюсером Лукашем Готвальдом (Dr. Luke).

У січні 2010 року Кеша випустила дебютний альбом "Animal". Платівка була видана лейблом RCA (підрозділ Sony Music Entertainment) і зуміла піднятися до першого рядка чарта Billboard 200. Найбільш успішним треком з альбому виявилася пісня "TiK ToK", видана як сингл.

Тепер представники DAS Communications стверджують, що співачка перервала відносини з компанією за порадою Готтсвальда.

"Кеша заробила велику суму за невеликий проміжок часу, але в цьому є і заслуга нашої компанії. Якби ми не задали вірний напрям, вона могла б втратити гроші", - говориться в заяві компанії.

Читайте також:

Пісню Кеші найчастіше скачують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: