Кідман у "Монте-Карло"

Ніколь Кідман не лише зніметься в новому кінофільмі "Монте-Карло", але й стане його продюсером. Режисером фільму виступить Томас Безуча.

Ніколь Кідман
Ніколь Кідман
Акторка Ніколь Кідман візьме участь у романтичній комедії "Монте-Карло", новому проекті студії Fox 2000 і New Regency. Це буде історія про трьох шкільних учительок, які вирішують зробити свою відпустку такою, що запам'ятовується, і відправляються до Парижу, а потім до Монте-Карло, де прикидаються багатими жінками.

Режисером фільму виступить один з його сценаристів Томас Безуча, який у 2000 році зняв фільм "Привіт сім'ї!", повідомляє інтернет-видання Variety.

Безуча щойно приступив до стрічки "Монте-Карло", сценарій якої він написав спільно з Марією Мадженті. Ця картина - екранізація роману Жюля Баса "Мисливці за головами" ("Headhunters"). Ніколь Кідман виступить також продюсером цього фільму.

"Монте-Карло" - одна з двох картин, які Томас Безуча в даний час знімає для Fox 2000. Паралельно він працює над фільмом "Орбіта" - екранізацією роману Джона Ненса, сценарій до якого написав Шелдон Тернер. Стрічка описує життя чоловіка, що подорожував на космічному шатлі та раптово виявився абсолютно самотнім після того, як уся його команда загинула.

"Фільм "Орбіта" відрізняється від усіх фільмів, які коли-небудь робив Томас. Але в основі історії - стосунки людей, у яких він розбирається відмінно, - заявив Тернер, - це сімейна драма про чоловіка, який опинився на орбіті, раніше, ніж у космосі, - коли втратив сина".

Також у даний час Кідман спільно з актором Х'ю Джекманом знімається в епічній стрічці "Австралія" База Лурмана, режисера "Мулен Руж", яка з'явиться на екранах у 2008 році. Ця картина оповідає про життя ферми напередодні Другої світової війни. Герої картини стануть свідками того, як японські збройні сили бомблять місто Дарвін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: