Кінофестиваль із перешкодами

Арт-директор кінофестивалю «Відкрита ніч», режисер Михайло Іллєнко наголошує, що цьогорічний фестиваль готують у вкрай напружених фінансових умовах .


20 тисяч гривень, що мали надійти від співзасновників заходу міністерства культури і туризму України, досі не отримано. 

"Проводити кінофестиваль без грошей – це світовий рекорд", - сказав він на прес-конференції в галереї Ательє "Карась". Надією на пошук комерційних партнерів, які би допомогли вижити фестивалю, Іллєнко назвав підтримку Першого національного телеканалу, який від 2006 року транслює подію в прямому ефірі.

Фестивальна програма 2007 року нараховує 37 фільмів, рекордну кількість яких становлять ігрові стрічки (23). Унікальність "Відкритої ночі" як мистецької події полягає в тому, що всі ці картини можна переглянути протягом однієї ночі просто неба. Початок фестивального перегляду в суботу 23 червня о 21.00, завершення та оголошення переможців – з першими променями сонця 24 червня (орієнтовно о 5-й ранку). Усю програму фестивалю транслюють в ефірі Першого національного, водночас проводиться інтерактивне голосування. За результатами голосування телеглядачів організатори фестивалю вручають Приз глядацьких симпатій.

Мета фестивалю – ознайомити поціновувачів українського кіно з найцікавішими зразками професійних, дебютних і альтернативних кіно-, відеоробіт вітчизняних кінематографістів за останній рік.

Спеціальним гостем фестивалю стане 15-хвилинна стрічка киянки Лесі Каленської «Повітряна куля», яку вона зняла під час навчання в Нью-Йоркському університеті (школа Тиша). Це історія з життя емігрантів, у якій знявся відомий актор Кахе Кавсадзе ("Біле сонце пустелі").

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: