Кіркоров відзначить день народження із Жанною Фріске

Російський співак Філіп Кіркоров відзначить свій день народження у Німеччині. Разом з ним свято відзначатиме і Жанна Фріске.

Філіп Кіркоров 30 квітня відзначить день народження в німецькому місті Дюссельдорфі в компанії Жанни Фріске. Зоряна парочка буде веселитися в німецькому замку Хугенпоет.

З цим місцем у Філіпа Бедросовича пов'язано багато спогадів. У 1988 році, коли Кіркоров був ще артистом Театру Алли Пугачової, під час гастролей в Дюссельдорфі він вперше спробував зробити їй пропозицію.

"Алла Борисівна мені відмовила, і я з горя вперше напився. Я був готовий на все. Пам'ятаю, як вона кричала своєму тодішньому чоловікові Болдіну: "Женя, при тобі намагаються клеїти дружину". А він тільки сміявся над п'яним хлопчиком. Хлопчик перепив, але ідею не залишив. І всього через п'ять років свого домігся", - згадує артист.

Філіп запевняє, що буде зустрічати день народження в дуже вузькому колі і навіть приховує місце, де це відбудеться. Але музиканти, які супроводжують Філіпа на гастролях по Німеччині, відкрили завісу таємниці.

Кіркоров тримає в секреті і склад обраної компанії, але і цю його таємницю видала адміністрація готелю. Виявляється, з Філіпом будуть його батько - Бедрос Кіркоров, який останні пару років постійно супроводжує сина по гастролях, і таємнича дівчина з прізвищем Копілова, вона ж Жанна Фріске.

Читайте також:

Жанна Фріске з Кіркоровим "відірвалась" на святі у Лазарєва

Кіркоров подарував Стоцькій сукню за 20 тисяч доларів

Кіркоров обстриг шевелюру заради нового кліпу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: