Кліп екс-"ВІА Гри" Котової заборонили через сцену мастурбації

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кліп екс-"ВІА Гри" Котової заборонили через сцену мастурбації

Кліп на пісню «В іграх ночей» / Фото: Экспресс-газета

Відтепер екс-віагра виступає під творчим псевдонімом KOTTOVA.

Кліп на пісню «В іграх ночей»
Співачка Тетяна Котова під новим сценічним ім'ям випустила новий кліп на пісню "В іграх ночей". Чуттєве відео, повне сцен "на грані" і еротики, доведеної до межі дозволеного, вже викликало бурхливу і неоднозначну реакцію серед програмних редакторів музичних телеканалів та Інтернет-користувачів.

В центрі уваги - спокуслива, пристрасна, грайлива і зваблива білявка, що співає про еротичний потяг між чоловіком і жінкою. На білих простирадлах розпалюється пристрасть між нею і її темношкірим коханцем і закінчується сценою самозадоволення, яка і стала каменем спотикання в діалозі між новим менеджментом артистки і телевізійними босами.

Саме через ці провокаційні кадри кліп був заборонений до ротації на телебаченні. Проте в процесі підготовки цензурної версії скандальне відео все ж просочилося в мережу в своєму первісному вигляді.

Більш того, кліп був розміщений на музичному порталі ELLO і протягом декількох годин був доступний для перегляду широкому колу глядачів, поки керівництво ресурсу Youtube.com не поставило на нього жорстке обмеження: "Особам до 18 років дивитися не рекомендується".

Наступна публікація