Кончаловський святкує 70-річчя

Відомому режисерові Андрієві Кончаловському виповнилося 70 років.

Андрій Кончаловський (Фото: www.echo.msk.ru)
Хоча Андрій Кончаловський відомий переважно як кінорежисер, йому належить ряд театральних постановок. (Фото: www.echo.msk.ru)
Усесвітньо відомий режисер, що знімає фільми в Росії та США, володар безлічі престижних кінематографічних нагород, тричі номінований на "Оскара", Андрій Кончаловський відзначить у понеділок 70-річчя.

Йому належать такі фільми, як "Перший учитель", "Дворянське гніздо", "Історія Асі Клячкіної, яка любила, та не вийшла заміж". В Америці вийшли його стрічки "Кохані Марії" з участю Настасьї Кінскі, блокбастер "Танго і Кеш" із Сильвестром Сталлоне, "Потяг-утікач" за сценарієм Акіри Куросави, що ввійшов до світових кіноенциклопедій і приніс йому світову популярність.

1997 року на Московському міжнародному кінофестивалі Кончаловський отримав із рук зірки Джини Лоллобриджиди приз за внесок до кінематографу.

Та Кончаловський відомий не лише як кінорежисер. Він ставив у театрі великих драматургів минувшини - Чехова та Стриндберґа. У його репертуарі спектакль "Чайка" в паризькому "Одеоні", "Міс Жулі" Стриндберґа в Москві, опери "Евгений Онегин" і "Пиковая дама" у "Ля Скала" і паризькій Бастилії, "Война и мир" у Маріїнському театрі й у Метрополітен-опера. 


Кадр із фільму "Потяг-утікач" (Фото: allstars.pp.ru)
Кадр із фільму Андрія Кончаловського "Потяг-утікач". (Фото: allstars.pp.ru)
Кончаловський - автор безлічі статей і книг, таких як "Парабола задуму", "Низькі істини", "Обман, що підносить".

Напередодні ювілею режисера 19 серпня в кіноконцертному залі "Пушкінський" відбулася прем'єра його нового фільму "Глянець", де одну з головних ролей грає відомий артист Єфим Шифрін.

”Кончаловський - той художник, якого важко визначити за почерком", - сказав в інтерв'ю агенції "РИА Новости” Єфим Шифрін.

За його словами, для кожного свого фільму Кончаловський створює "свою систему координат".

”У кожного фільму свій почерк - десь із нахилом, десь із натиском. Андрій Сергійович - художник, що постійно шукає свого почерку, він із тих художників, які ніколи не цитують себе. Це вражаюча якість великого майстра. Недарма сам він вважає, що "істинне щастя в мистецтві - шукати та знаходити", - сказав Шифрін.

Щодо найбільшої мрії, то Кончаловський визначає її для себе так: "Говорити правду, і щоб тебе за це любили".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: