Концерт пам'яті Майкла Джексона відмінено

Концерт пам'яті Майкла Джексона, який мав відбутись у Лондоні, відмінено. Компанія-організатор концерту проходить процедуру ліквідації і не має права займатися будь-якими проектами.

Концерт пам'яті Майкла Джексона, який мав відбутися влітку 2010 року на стадіоні "Уемблі" у Лондоні, вирішено скасувати.

Шоу відмінили через те, що компанія-організатор проходить процедуру ліквідації і не має права займатися будь-якими проектами.

Спочатку концерт-присвяту "королю поп-музики" планувалося провести у Відні на території колишньої літньої резиденції австрійських імператорів Шенбрунн у вересні 2009 року, проте потім брат Майкла Джексона Джермейн оголосив про перенесення дати і місця проведення заходу. У середині вересня стало відомо, що концерт пам'яті артиста відбудеться в Лондоні в 2010 році.

Потім протягом кількох місяців ніякої інформації про майбутнє шоу пам'яті Джексона не було. Сім'я виконавця, який раптово помер 25 червня 2009 року, не робила оголошень з приводу концерту і поки не прокоментувала звістку про скасування заходу. Чи збираютеся родичі "короля поп-музики" підшукати іншу компанію-організатора і все ж таки провести обіцяний концерт, невідомо.

Читайте також:

Майкл Джексон буде посмертно удостоєний "Греммі"

"Джексона на коні" продали за 175 тисяч доларів

Опубліковано "список ворогів" Майкла Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: