Українцям не вистачає грошей на корпоративи

Цієї зими на зміну вже традиційним гучним новорічним корпоративам прийшли скромні вечірки. Більшість великих компаній відмовляються витрачати гроші на новорічну гульню.

Не криза сьогоднішня вплинула на відмову компаній проводити свята для працівників. У фірмах, що їх організовують, пояснюють - відмовляються від вечірок не тому, що грошей немає, а через невизначеність - що буде після Нового року.

«В нашій практиці вже три великих компанії, транснаціональних, відмовилися від свят. Зараз більше корпоративів проводять середні компанії»,- розповідає гендиректор Театру свят.

Ресторани дешевшають - всі хапаються за клієнтів, а ті якраз поспішають. Люди в святковому бізнесі пояснюють: «вечірка не напередодні, а задовго до, обійдеться дешевше».

Менше стали замовляти Дідів Морозів додому і тому ті змушені були підняти ціни. У Києві за привітання  Діда Мороза просять від 300 до тисячі гривень. І це не у святковий день. Увечері перед Новим роком - від 500  до 2-ох тисяч гривень. Тому роботи у Дідів не так уже й багато.

Те саме можна сказати і про зірок шоу-бізнесу. Якщо у минулі роки кількість переїздів від вечірки до вечірки можна було заносити до книги рекордів України, то цього року і один виступ, але гарантований - велика приємність.

ВідеоУкраїнцям не вистачає грошей на корпоративи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: