Кортні Лав повернулась у музику та відродила гурт Hole

Вдова Курта Кобейна Кортні Лав вирішила відродити свій гурт Hole, який допоможе їй у роботі над альбомом "Nobody's Daughter".

Співачка Кортні Лав, вдова Курта Кобейна, оголосила про відродження свого гурту Hole. Гурт допоможе Лав у роботі над альбомом "Nobody's Daughter".

Лав почала роботу над альбомом ще в 2005 році, спочатку задумавши його як сольний реліз. Проте концепція платівки змінилася, ставши масштабнішою. За словами самої Лав, вона нагадує "Diamond Dogs" Девіда Боуї, - і тому Лав вирішила випустити його як реліз Hole.

Новим гітаристом Hole стане Міко Ларкін, а екс-басистка Мелісса ауф дер Маур запише для "Nobody's Daughter" бек-вокал і, можливо, візьме участь у турне гурту.

На альбомі будуть також композиції, записані Лав із фронтменом Smashing Pumpkins Біллі Корганом (Billy Corgan) і співачкою Ліндою Перрі (Linda Perry). Новий альбом гурту Hole, ймовірно, вийде наприкінці 2009 року.

Кортні Лав заснувала Hole у 1989 році спільно з гітаристом Еріком Ерландсоном (Eric Erlandson). Гурт, що грав альтернативний рок, продав у всьому світі 8 млн своїх дисків і п'ять разів номінувався на "Греммі".

Читайте також:

На капризну Кортні Лав подали до суду

Кортні Лав живе за рахунок текіли і тампонів

У Кортні Лав вкрали прах Курта Кобейна

"Таємний концерт" Кортні Лав
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: