Козловський закохався у Владу Литовченко (фото)

Віталій Козловський приїхав на зйомки своєї нової відео роботи прямо з аеропорту.

За день до зйомок відбулась перша музична премія Ukrainian Music Awards. Віталій переміг в номінації "Кращий співак". На знімальному майданчику Козловський з'явився з винагородою премії Ukrainian Music Awards і вся знімальна група зустріла його оплесками. Робота над кліпом почалась рано вранці. Роль головної героїні зіграла Влада Литовченко.

Случайно ли погиб прокурор?
Влада стала головною героїнею кліпу
"Я довго думав над новим кліпом. У мене були 3 пісні, які претендували на зйомки кліпу. Але коли я записав пісню "Дощ стукає у вікно" зрозумів, що саме на неї потрібно знімати кліп, - каже Віталій. - Буквально через день після запису пісні я зустрівся з Владою, ми давно дружимо. Я дав їй послухати нові пісні. Ми багато говорили про життя, останні новини... Влада поділилась своєю радістю - розповіла про заміжжя. Я бачив, як у неї горіли очі від щастя. Саме в той момент я зрозумів, що Влада переживає всі відчуття, про які я співаю в пісні "Дощ стукає у вікно", їй нічого не довелося грати в кліпі, вона була самою собою - ніжною і закоханою. Я відразу розповів їй про свою ідею і запропонував знятись в кліпі".

Перші кадри кліпу московський режисер Андрій Новосьолов почав знімати із Владою. І лише вдень в кадрі з'явився Віталій. Зйомки тривали 20 годин без перерви.
"Я з величезним задоволенням працювала, оскільки мене оточувала команда професіоналів, - розповідає Влада Літовченко. - Мені було дуже легко грати, оскільки настрій моєї героїні відповідає моєму - ми закохані".

Козловський, Литовченко
Віталій придивився додому елементи декору
Пісню "Дощ стукає у вікно" Козловському написала його подруга Олена Корнєєва. Ця пісня чекала свого часу, оскільки була написала для співака ще 4 роки тому. Але лише зараз Віталій вирішив записати її для свого четвертого альбому. Сюжет кліпу розгортається в будинках героїв - в Лондоні і Санкт-Петербурзі. Для відтворення інтер'єрів будинків героїв в кліпі використовували антикваріатні меблі і предмети декору, вартість яких склала більше 200 тисяч євро. На зйомках Віталій глянув для свого інтер'єру кілька елементів декору, які купив для своєї квартири.

Співак зізнався, що новий кліп "Дощ стукає у вікно" стане міні-фільмом, прем'єра якого запланована на кінець жовтня.

Фото надане прес-службою співака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: