Кривавий автопортрет Емі Вайнхаус пустять з молотка

Дата публікації
Перегляди
3432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кривавий автопортрет Емі Вайнхаус пустять з молотка

Автопортрет Емі Вайнхаус продадуть на аукціоні / Фото: Getty Images/Fotobank

Очікується, що малюнок кров'ю, який схематично зображує жіночу голівку, буде проданий за 50-80 тисяч фунтів стерлінгів.

Автопортрет Емі Вайнхаус, виконаний її власною кров'ю, виставили на продаж. Малюнок з написом "Ladylike" буде проданий в рамках аукціону малюнків музиканта і художника-початківця Піта Догерті, який був близьким другом співачки.

Вайнхаус намалювала себе кров'ю, коли проводила час у компанії Догерті. В якому році це було, не уточнюється, проте відомо, що під час роботи над малюнком співачка розмовляла по телефону зі своїм батьком. Про цей епізод музикант сам розповів журналістам, додавши при цьому, що Мітч Вайнхаус, батько Емі, його недолюблював.

Коментуючи новину про продаж кривавого автопортрета його дочки, Мітч Вайнхаус висловив сумніви в його автентичності і назвав розповідь Догерті про створення малюнка "абсолютною нісенітницею".

Так чи інакше, очікується, що кривавий малюнок, який схематично зображує жіночу голову, буде проданий за 50-80 тисяч фунтів стерлінгів (приблизно 62-99 тисяч євро). Торги відбудуться в Лондоні в п'ятницю, 11 травня. Аукціоніст Едвард Райзінг висловив упевненість в тому, що лот зацікавить покупців.

Крім автопортрета Вайнхаус на аукціоні також продадуть малюнки самого Піта Догерті. Частина з них також виконана кров'ю. Крім малюнків будуть продані записи та особисті речі музиканта. Частина доходів, отриманих від торгів, буде передана в благодійний фонд імені Емі Вайнхаус.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація