Ксенія Собчак розповіла про публічних лохів

Світська левиця Ксенія Собчак зустрілась із читачами та розповіла їм про совю "Енциклопедію лохів".

Презентація нової книги Ксенії Собчак "Енциклопедія лоха" пройшла
а російському книжковому магазині "Буква".

Ксенія роздавала автографи, попутно розповідаючи про зміст своєї книги. Виявляється, в оповіданні Собчак згадує бізнесмена Віктора Батурина.

"Пробігши по кнопках пульта, ви неодмінно побачите його, Лоха Публічного, - пише Ксюша у своїй книзі. - Сьогодні, завтра, через місяць - завжди, як тільки випаде можливість засвітитись у кадрі, він виявиться першим на підхваті. Він скаже вам, що він думає про екстракорпоральне запліднення, про перспективи польоту на Марс. Він вже давно про це розмірковує і лише чекав зручного випадку. У Лоха Публічного зазвичай на рідкість широкий кругозір".

Публічний лох лізе під софіти без найменшої користі, а іноді й на шкоду собі. Ось, скажімо, Віктор Батурін, шановний бізнесмен. Здавалося б: гроші люблять тишу, сиди собі, а якщо на особистому фронті щось відбувається - не допускай витоку інформації. Але - нічого подібного! Віктор Батурін виходить на високу трибуну і полум'яним дієсловом змушує Яну Рудьковську здригатися від священного жаху. Дуже смішно. Не знаю, як там після відомого інциденту все у Віктора Миколайовича складається з діловою репутацією, але в історію він увійшов і назад вже фіг вийде".

Читайте також:

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: