Куриленко зніметься у фільмі про католицьку організацію

Ольга Куриленко зіграє у фільмі "Там живуть дракони" про католицьку організацію.

Українська актриса Ольга Куриленко, яка зіграла напарника Джеймса Бонда, зніметься у фільмі There Ве Dragons (Там живуть дракони) про католицьку організацію Opus Dei.

Представники Opus Dei є головними лиходіями у бестселері Дена Брауна "Код да Вінчі".

Фільм буде присвячений засновникові організації Opus Dei Хосемарії Ескріве де Балагеру і знімається на гроші цієї організації. Хосемарія Ескріва підтримав Франко у громадянській війні в Іспанії і, за деякою інформацією, добре відгукувався про Гітлера, проте все ж таки був канонізований за Іоанна Павла II.

Водночас керівництво Opus Dei стверджує, що фільм не буде пропагандистським і не є відповіддю на книгу Дена Брауна Код та Вінчі. У організації додають, що дадуть режисерові достатньо "творчого простору" для роботи.

Зйомки пройдуть під Буенос-Айресом, самого Хосе Марію Ескріву зіграє Чарлі Кокс (Charlie Cox).

Режисером виступив британець Ролан Жоффе (Roland Joffе ), багаторазовий домінант на Оскар. Він також отримав Золоту пальмову гілку Канського кінофестивалю за фільм Місія (The Mission). Останнім на даний момент його проектом став фільм You and I про групу Тату по роману депутата Думи Олексія Митрофанова.

Тим часом у вересні 2009 року виходить новий роман Дена Брауна - Втрачений символ (The Lost Symbol), який може ознаменувати захід ери паперових видань, прогнозують експерти, оскільки книга вийде відразу в двох версіях - паперовій і електронній.

Читайте також:

Ольга Куриленко зіграє з Орландо Блумом

Ольга Куриленко зніметься в "Центуріоні"

Куриленко у Києві розказала про Бонда
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: