Кузьма "Скрябін": Україна не любить своїх героїв

Цього року серед трьох артистів, які представляли Україну на "Новій хвилі-2010", був і гурт "Пающіє Труси". Українські телеканали вирізали виступ "Трусів" та їхнє нагородження. Продюсер гурту, Кузьма, прокоментував ситуацію.

Пающіє труси
Delfi
"Пающіє Труси" на Новій хвилі-2010
Лідер гурту "Скрябін" Кузьма, який є продюсером гурту "Пающіє Труси", прокоментував виступ своїх підопічних на конкурсі "Нова хвиля-2010", який нещодавно закінчився у Юрмалі:

"Моральність нашої держави знову під загрозою. Цього разу ми можемо стати жертвами трьох тендітних дівчат з групи "Пающіє Труси". Валід Арфуш, котрий "кормив" жовтий простір України гидкими фотографіями у журналі "Папарацці", тепер став груддю на дверях НТКУ і задекларував: "Пающіх Трусів" на УТ-1 не буде ніколи!"

Відразу після нього ТРК Україна вирізала епізод нагородження "Трусів" на фестивалі "Нова хвиля" в Юрмалі, пояснюючи це тим, що в нагородженні прозвучала назва іншого телеканалу - МУЗ-ТВ, від якого дівчата отримали премію. В той же час російська газета "Коммерсант" пише: "Между тем в конкурсе победила представительница Армении Сона Шахгельдян, но не она, а девичье трио из Украины с боевым названием "Поющие трусы" взволновало зрительный зал. Это стало окончательно ясно на after-party последнего конкурсного дня, когда коллектив выступил перед избранной аудиторией: семьей Игоря Крутого, старожилами шоу-бизнеса, господином Фридманом, предпринимателем Ваге Енгибаряном и Ксенией Собчак. Под их песню о пластическом хирурге аудитория билась в безудержных танцах и восторженно восклицала: "П...ц!" Действительно, крайне симпатичные барышни с хорошими голосами очень задорно исполняют песни с текстами, высмеивающими нравы поп-тусовки (неудивительно, что певица Валерия, женщина, пугающаяся слова "жопа", ставила им самые низкие оценки). И в общем, получилось, что "Новую волну" натурально накрыло "Поющими трусами".

На додаток - Ігор Крутой запропонував дівчатам контракт, який на днях буде підписано. Чи багато українських митців сучасності удостоїлося такої честі?

Не знаю - де шукати пояснення того, що Україна в черговий раз виставляє себе дурнем. Не любить вона дивитися правді в "лице". Отже причина в заздрості, а може це надмірне використання своєї влади? Життя ставить все на свої місця. Як і цього разу. Дякую величезне всім людям, які нас підтримували на фестивалі.

Будьте мудрі, дивіться правду тут"

 

Читайте також:

"Пающіє труси" представлять Україну на "Новій хвилі"

Підопічні Кузьми готові зняти останні труси

Кузьма з "Пающімі трусами" зробили "Тазік олів'є"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: