Кузьма з "Пающімі трусами" зробили "Тазік олів'є" (фото)

В умови фінансової нестабільної ситуації в країні Кузьма вирішив написати пісню про кризу, яку заспівав гурт "Пающіє труси".

"Тазік олів'є" - саме так називається пісня, кліп на яку вийде вже на початку грудня.

"Дуже хотілось під Новий рік підняти людям настрій, - зізнається Кузьма. - Бо всі обговорюють тотальну кризу, але розмови закінчуються тим, що ми її переживемо, особливо, коли є пляшка шампанського та тазік олів'є. Згадую Союз, коли мій тато за все життя не міг назбирати грошей на машину, бо як тільки з'являлась потрібна сума - ціни росли, і на авто вже не вистачало. Але на Новий рік завжди стіл ломився від їжі. І олів'є - невід'ємний атрибут цього свята. Тому і пісня про кризу та олів'є".

Скрябін, Кузьма, Пающіє труси
ТСН.ua
"Пающіє труси" заспівали про кризу
Кліп на пісню обіцяє бути таким же стьобним, як і сама концепція гурту. На святковому столі у дівчат був стандартний новорічний набір - пляшка шампанського, мандарини, олів'є. Поряд - поховальні вінки. А ідейник проекту Кузьма знявся в ролі п'яного офіцера, одягнутого у кітель на голе тіло.

"То є стандартна ситуація, коли 1 січня після того, як я весело зустрів Новий рік, падаю мордою в салат", - зізнався Андрій Кузьменко.

Другий "тато" гурту "Пающіє труси" Володимир Бебешко з'явиться в ролі Діда Мороза, з-під шуби якого виглядає тільняшка.
"Ми імпровізуємо, - каже Володимир. - Думаю під кінець зйомок мені захочеться затягнути одну з дівчат на кухню, вона "вліпить" мені в око, і буде фінгал".

Скрябін, Кузьма, Пающіє труси
ТСН.ua
Режисер Вадим Єрмоленко показує, як треба вправлятись з мікрофоном
Яким же саме є сюжет кліпу нам так і не розповіли, адже на знімальному майданчику панувала сама імпровізація.  

До речі, відтепер "Пающіє труси" стають соціальним проектом. Як зізнався, Кузьма учасниці гурту  вийдуть на вулиці із олів'є і годуватимуть ним бабульок, які продають насіння, безпритульних та інших голодних жителів та гостей Києва.

Фото спеціально для ТСН.ua Олени Грози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: