Кузьма зняв у кліпі баскетболіста Орленка

Гурт "Скрябін" написав пісню "Кинули", на яку встиг відзняти відеокліп. У телеефірі відеоробота з'явиться вже 15 лютого.

Баскетболіст київського "Будівельника" Володимир Орленко взяв участь в зйомках кліпу на нову пісню гурту "Скрябін" – "Кинули". Творці кліпу стверджують, що їхній твір – це акт протесту проти бардаку, який панує в країні.  

Зйомки кліпу відбувались в Києві під керівництвом режисера Віктора Скуратовського. Володимир Орленко знявся в ролі самого себе – баскетболіста з країни, в якій влада "кинула" народ.  

У роботі задіяні й інші люди різних професій, що символізують українську націю. У кліпі вони наспівують пісню і грають на різних інструментах. Шахтар, лікарка, спортсмен, священик, міліціонер і навіть бандит розуміють, що їх "кинули": "Нас просто кинули. Як лохів розвели за спинами".  

"Нове відео – це акт протесту проти ситуації, що склалася в країні", - стверджує автор пісні та лідер "Скрябіна" Кузьма.

На його думку, пісня підштовхне людей до боротьби за справедливість:
"Я не можу зрозуміти, як люди можуть співати про квіточки, про тих, що в нас всі добрі, коли в деяких немає що їсти. Я хочу, щоб люди, які побачать цю роботу, зрозуміли, що не можна і далі проявляти байдужість до того ідіотизму, який зараз відбувається".  

Зйомки тривали весь день. Кліп з'явиться в телеефірі вже з 15 лютого.

Фото: УБЛ

Читайте також:
Кузьма з "Пающімі трусами" зробили "Тазік олів'є"
Підопічні Кузьми готові зняти останні труси
Заборонили кліп гурту "Скрябін". Кузьма сміється
"Скрябіну" стукне 20 років
"Скрябін" став Заслуженим артистом Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: