Латвію на "Євробаченні" представить Інтарс Бусуліс

Рішення про те, що Латвія в "Євробаченні" участі не братиме, було переглянуте. Країна вже обрала музиканта, який представить її.

Міжнародний музичний конкурс "Євробачення-2009" пройде в Москві з 1 по 16 травня.

Після завершення фіналу національного відбору на конкурс "Євробачення" було оголошено, що в Москві представляти Латвію буде відомий музикант Інтарс Бусуліс.

В грудні 2008 року латвійське телебачення оголосило про своє рішенні не транслювати конкурс, а також не відправляти представника Латвії в Москву. Це було зумовлено тим, що у зв'язку з економічною кризою, уряд республіки зобов'язав усі державні установи, в тому числі - телебачення, зменшити свої бюджети на 15%.

Тоді продюсер національного відбору до конкурсу "Євробачення" Івет коржі так прокоментувала цю інформацію: "Латвія не візьме участь у конкурсі пісні "Євробачення-2009" в Москві через економічну кризу в країні. Моя особиста думка, що це неправильно. Латвійські співаки успішно представляють республіку на "Євробаченні". До того ж, участь Латвії в Євробаченні обходиться не дуже дорого".

У 2002-му році представниця Латвії співачка Марія Наумова (сценічний псевдонім Марі Ен) здобула впевнену перемогу на "Євробаченні", що проходив тоді в Талліні. Вона виконала пісню власного авторства "I Wanna" і набрала 176 балів.

Нагадаємо, що в серпні, після вторгнення російських військ в Грузію, деякі країни заявили про бойкотування "Євробачення" у Москві. Так, грузинські виконавці не збиралися приїжджати в Росію, щоб взяти участь у конкурсі. Однак у січні було оголошено, що Грузія все-таки надішле до Москви свого представника.


Читайте також:

Валерія і Анна Семенович борються за участь у "Євробаченні"
Скандал з "Євробаченням" дійшов до президента України
Скандал: ВВ без конкурсу може представити Україну на "Євробаченні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: