Лавров подав на Росію до суду

Автор легендарного серіалу ”Слідство ведуть знатоки” судиться з Російською Федерацією у Європейському суді з прав людини.

Відомий російський сценарист Олександр Лавров звернувся до Європейського суду з прав людини. Автор легендарного серіалу ”Слідство ведуть знатоки” судиться з Російською Федерацією, повідомляє ”Московський комсомолець”. 

О.Лавров вирішив відстояти права російських сценаристів, акторів і кінорежисерів. Не знайшовши порозуміння всередині країни він звернувся до Страсбурга. 

Через Європейський суд з прав людини він хоче домогтися, щоб автори фільмів одержували винагороду за кожен показ кінострічок за їх участю. 

”Не секрет, що багато зірок радянського кіно закінчують свої дні в убогості, тоді як фільми з їх участю не сходять з телеекранів”, - розповів О.Лавров в інтерв`ю виданню. 

Сценарист сподівається, що рішення суду допоможе змінити ставлення влади до авторів фільмів, і ті, в свою чергу, нарешті наведуть лад у фінансових відносинах між телекомпаніями і авторами стрічок. 

Приводом для подачі скарги стала наполеглива відмова Державного фонду телевізійних і радіопрограм та органів державного управління зважати на обов`язкові для них рішення загальногромадянських і арбітражного судів про те, що будь-яке використовування кінострічки може відбуватися тільки за договірною згодою його сценариста та режисера і за умови оплати показу. 

Днями суд зареєстрував скаргу О.Лаврова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: