Лічильники Романа Веремейчик та Влада Курасова будуть обнулені

Дата публікації
Перегляди
2574
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лічильники Романа Веремейчик та Влада Курасова будуть обнулені

Он-лайн дуель між збірними вокальних шоу "Голос країни" і "Х-фактор"

Тільки протягом чотирьох хвилин 15 травня загальна кількість голосів за Романа збільшилася на 19 636 позицій, а за Влада - на 15 571 позицію.

Адміністрація сайту goloskrainy.tv, на якому проходить он-лайн дуель між збірними вокальних шоу "Голос країни" і "Х-фактор", виявила, що голоси "за" Романа Веремейчика та Влада Курасова накручуються автоматично.

Нагадаємо, в прямому ефірі шоу "Голос країни. Нова історія "ми запропонували учасникам вокального шоу" Х-фактор "дуель між нашими збірними. Після кількох переговорів, керівництво СТБ відмовився від виклику, тому ми вирішили провести дуель он-лайн. На сайті 10 травня відкрилося голосування, в якому беруть участь по 10 вокалістів з двох вокальних шоу. Учасники дуелі були обрані за кількістю переглядів відео їхніх виступів в Інтернеті.

Сьогодні ми змушені обнулити лічильники двох учасників голосування - Романа Веремейчик та Влада Курасова. Тільки за кілька годин вчорашнього дня обидва ці учасника в сумі збільшили свої голоси на 67 828 позицій. Чесно і прозоро такі обсяги голосування неможливі - це може підтвердити лічильник відвідуваності сайту.

Кількість "живих" людей, які були на сайті за день не перевищує 6400 відвідувачів. Очевидно, що голоси на підтримку Влада і Романа були накручені за допомогою програм для голосування, що працюють через анонімні проксі-сервери.

Приміром, майже 7000 голосів було отримано через один проксі-сервер, що знаходиться в Білорусі. Таким чином, сьогодні, 17 травня, обнуляться лічильники Романа Веремейчик та Влада Курасова. Якщо їхній результат знову буде накручуватися нечесними методами, їх знову обнулять.

Адміністрація сайту щиро сподівається, що "живі" шанувальники цих виконавців приєднаються до нашого голосування, і допоможуть своїм кумирам не програти змагання через старань їхніх недобросовісних фанатів.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2574
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація