Лідер ДДТ Юрій Шевчук розкритикував "ментовську" владу РФ

Під час концерту у "Олімпійському" Юрій Шевчук звернувся до глядачів із промовою, у якій розкритикував російську владу та музичний неякісний продукт, яким годують меломанів.

З різкою критикою на адресу політичного устрою в РФ і російської влади виступив на концерті в "Олімпійському" рок-музикант Юрій Шевчук.

У спорткомплексі "Олімпійський" втретє були підбиті підсумки голосування за номінантів премії у галузі рок-музики "Чартова дюжина".

Вечір відкрив великий концертний сет групи "ДДТ", що складався з нових пісень. Посеред виступу лідер команди Юрій Шевчук несподівано дав колегам сигнал пригальмувати і звернувся до глядачів з наперед заготовленою промовою.

Спочатку він за звичаєм згадав добрим словом пітерський рок і часи "революції духу". Далі наводимо текст зверенння Юрія Шевчука мовою оригіналу:

"И в кошмарном сне ни мне, ни моим друзьям тогда не приснилось бы, до чего наш рок докатился. Половина песен про сиськи-письки. Эти наши коллеги бесчисленные, которые танцуют на шестах на жирных корпоративах. Эти наши коллеги, которые приветствуют на Красной площади ментовскую власть. Забыли, забыли мы, что рок — это выход за рамки унылой, банальной, доведенной до автоматизма механики существования... Родился, ел, пил, трахался, умер — вся наша жизнь. По ящику все хорошо, мармелад. Ты, быдло, только жуй это все и не вякай...

... Богатые богатеют, нищие нищают... воруют все. Система выстроила в нашей стране жестокую, бесчеловечную власть. Народ мучается не только в тюрьмах и лагерях, но и в детских домах и больницах... Сколько сейчас беды, ребята. Ну вот, допустим, Ходорковский со своим другом — сколько можно их парить, они уже все долги раздали, сколько можно их закатывать в бетон этот зоновский? А с другой стороны, посмотрите, сколько сволочи, около власти кормящейся, в погонах и с мигалками в башке, грабят нас, сбивают нас на дорогах, расстреливают в магазинах, и никто за это по большому счету не поплатился!

...Рок — это не когда все хорошо, но когда что-то плохо, и об этом надо петь и говорить".

Жодна телекомпанія шоу з провідними рок-музикантими Росії не транслювала. 

Читайте також:

Юрій Шевчук зіграв керівника Антонівського повстання

Юрій Шевчук образився на Ющенка

Шевчука заборонили на російському телеканалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: