Лікарку Кадді у "Докторі Хаусі" замінили молоденькою брюнеткою

Головну жіночу роль - сексапільної лікарки - зіграє молода акторка Одетт Енейбл.

У доктора Хауса з’явиться нова "Кадді". Цинічний, егоцентричний, відлюдьковатий Грегорі знайшов споріднену душу в особі нової жінки-лікаря, яку зіграла Одетт Енейбл.

"Вони чудово розуміють один одногою. Як і Хаус, вона любить загадки, докази і розслідування діагнозів. Мені здається, у них можуть скластися прекрасні відносини ", - говорить про свого персонажа Одетт.

Енейбл разом з Шарлін Йі, яка теж є новою постійною актрисою нового сезону, з'являються в серіалі якраз тоді, коли всі обговорюють несподіваний вихід з серіалу Лізи Едельштейн.

Незважаючи на те, що Одетт все ще вивчає свого персонажа, вона вже точно знає, що не стане Кадді 2.0.

"Вона абсолютно інша - мова про заміну кого б то не було зовсім не йде. Вона тюремний лікар, зустрічає Хауса у в'язниці, що само по собі круто. Вона дружелюбна і сповнена ентузіазму", - ділиться акторка.

Про роботу із Х’ю Лорі Одетт відгукується із ентузіазмом.

"Робота з Х'ю Лорі - це мрія будь-якого актора. Він виявився дуже добрим, веселим чоловіком, з яким моє нервове напруження зійшло нанівець", - розповіла нова партнерша Хауса.

Щоправа, кількість знімальних днів для Енейбл може бути обмежена. Ходять чутки, що восьмий сезон стане останнім сезоном серіалу.

Читайте також:

У мережі з'явився промо-ролик останнього сезону "Доктора Хауса"

Х'ю Лорі подумує завершити акторську кар'єру

Доктора Хауса відправлять до в'язниці

"Доктору Хаусу" у ​​восьмому сезоні доведеться обійтися без Кадді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: