Ліл Вейн очолив американський чарт з в'язниці

Репер Ліл Вейн очолив чарт Billboard 200 зі своєю платівкою "I Am Not a Human Being", яка вийшла 27 вересня.

Альбом "I Am Not a Human Being" репера Ліла Вейна, який відбуває в даний час термін у в'язниці в Нью-Йорку, очолив чарт Billboard 200.

У цифровому форматі альбом був виданий ще 27 вересня і відразу ж зумів піднятися до другого рядка чарта. Однак на наступному тижні робота Ліла Вейна впала до 16-го рядка. Коли 12 жовтня альбом "I Am Not a Human Being" видали на фізичних носіях, інтерес слухачів до нього відродився, і платівка посіла перше місце в чарті.

"I Am Not a Human Being" - восьма повноцінна студійна робота Ліла Вейна. Спочатку вона замислювалася як міні-альбом, проте загальний хронометраж записаних на диску пісень складає близько години (трохи більше 43 хвилин в цифровій версії). Матеріал для альбому репер підготував ще до того, як почав відбувати термін.

Нагадаємо, що Ліл Вейн знаходиться у в'язниці з березня 2010 року. Один рік строку виконавець отримав за звинуваченням у незаконному володінні зброєю. Однак передбачається, що за хорошу поведінку репера випустять з в'язниці на чотири місяці раніше, в листопаді 2010 року. Відразу ж після цього Ліл Вейн почне відбувати трирічний умовний термін за зберігання наркотиків.

Читайте також:

Ліла Вейна покарають за те, що він в камері слухав плеєр

Візит до зубного врятував репера Ліла Вейна від в'язниці

Журналісти помилково оголосили репера Ліла Вейна убитим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: