Лілу Вейну заборонено в'їжджати до Європи

Європа не впускає Ліла Вейна. Музикантові не дали в'їзну візу, пригадавши йому незаконне зберігання зброї та наркотиків.

Популярному реп-виконавцю Лілу Вейну заборонили в'їзд до Європи. Музикантові не дали в'їзну візу, пригадавши його колишні гріхи. У результаті цього реперу довелося відкласти на невизначений час свої гастролі у Великобританії та країнах континентальної Європи, а також виступ на фестивалі в Ірландії.

Зараз співак здійснює гастролі в рамках туру "I Am Still Music" по Америці разом з відомою співачкою Nicki Minaj та іншими членами команди "Young Money". Свій європейський виступ Вейн хотів приурочити до релізу майбутньої платівки "Tha Carter IV", яка побачить світ наступного місяця, а також провести концерти на її підтримку.

Як повідомив журналістам сам репер він не будував жодних особливих планів на європейські гастролі, але вже дав обіцянку організаторам знаменитого музичного фестивалю в ірландському місті Корк взяти в ньому участь.

Причиною ж відмови у візі музиканту його колишні гріхи, в їх числі: незаконне зберігання зброї, за яке Вейн вже відсидів визначений термін у в'язниці. Тоді репер повинен був провести за гратами рік, але за зразкову поведінку його звільнили достроково. Крім того, влада пригадали музикантові і знайдені в його автобусі, в якому він їздив у гастрольні тури в 2008 році, наркотики.

Читайте також:

Ліла Вейна покарають за те, що він в камері слухав плеєр

Візит до зубного врятував репера Ліла Вейна від в'язниці

Журналісти помилково оголосили репера Ліла Вейна убитим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: