Ліверпуль відсвяткує 70-річчя Джона Леннона двомісячним фестивалем

З 9 жовтня по 9 грудня триватиме фестиваль у Ліверпулі, присвячений Джону Леннону. У програмі фестивалю безліч музичних, поетичних і мистецьких заходів.

Восени 2010 року в Ліверпулі пройде двомісячний фестиваль, приурочений 70-річчю з дня народження Джона Леннона.

Святкові заходи стартують 9 жовтня - в день народження Леннона, а закінчаться 9 грудня - на наступний день після тридцятої річниці його смерті. У програмі фестивалю безліч музичних, поетичних і мистецьких заходів. Влада Ліверпуля розраховує за час проведення фестивалю прийняти кілька десятків тисяч туристів.

"Заклики Джона до миру і любові з плином часу стають все більш актуальними. Фестиваль дозволить нам ще раз згадати Джона, захопитися його музикою та внеском у культурну спадщину нашого міста", - заявив лорд-мер Ліверпуля Майк Сторі.

Джон Леннон народився в Ліверпулі 9 жовтня 1940. В кінці 50-х років разом з Полом Маккартні він створив групу The Moondogs, яка пізніше була перейменована в The Silver Beatles, а потім в The Beatles. У 2010 році бітломани відзначають неофіційне 50-річчя створення групи (приблизно 1960 рік) і 40-річчя з моменту її офіційного розпаду (1970).

Леннон був убитий 8 грудня 1980 року біля входу в свій особняк "Дакота" в Нью-Йорку. Він повертався зі студії, де працював над черговим сольним альбомом - платівка під назвою "Milk And Honey" була видана після смерті музиканта його вдовою Йоко Оно.

Читайте також:

З голлівудської Алеї слави зникла зірка Джона Леннона

Концерт Джона Леннона в Торонто видадуть на DVD

Покійний Джон Леннон рекламує ноутбуки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: