Лобода просить у фанів грошей на "Євробачення"

Кожен бажаючий тепер може взяти найактивнішу участь у підготовці Світлани Лободи до конкурсу "Євробачення".

Мільйони українців, що мріють про перемогу представниці своєї країни на пісенному конкурсі "Євробачення-2009", не знають про те, що держава не підтримує своє творче представництво в Європі.

Піар-менеджери Світлани Лободи, яка цього року представлятиме Україну на "Євробаченні-2009" повідомляють, що ні держава, ні спонсори в цей важкий час не приймають участі у підтримці артистки.
"А підготовка і гідне представлення країни вимагає колосальних фінансових, фізичних і душевних витрат, - написано у повідомленні піар-менеджерів Лободи. - Відповімо ж на офіційну бездіяльність народною підтримкою. Кожен може допомогти Україні перемогти. У той час коли фільми про нашу історії знімають інші країни ми підтримаємо нашу Світлану на найбільшому музичному конкурсі Європи".

Менеджмент співачки організував проект народної підтримки Світлани Лободи для участі в міжнародному конкурсі пісні "Євробачення-2009". На всі перераховані засоби, в рамках цього проекту проходить підготовка співачки до конкурсу, промо-туру по країнах Європи і безпосередньо виступи Світлани у фіналі в Москві.

Ваша допомога не залишиться непоміченою. Світлана розіграє три квитки на фінал "Євробачення" серед всіх, хто підтримає її. І три щасливчики відправляться із співачкою на конкурс до Москви.

Засоби можна перераховувати декількома дорогами:
- банківський розрахунковий рахунок: р/с 26005000000010 в КФ ТОВ "Банк Фамільний", м. Київ, МФО 334840, ЕДРПО 33240342, ТОВ " Ес енд Ей мьюзік груп". Призначення платежу - "Внесок на підтримку українського артиста С. Лободи для Євробачення-2009".

Читайте також:

Фанати Лободи бешкетували у Лондоні

Світлана Лобода показала "пекельну машину"

Світлана Лобода стала "антикризовою дівчиною"

Лобода застрахувала себе на мільйон

Лобода виступатиме на Євробаченні під номером 17
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: