Лобода виступатиме на Євробаченні під номером 17

Україна виступатиме у другому півфіналі 14 травня.

Українська співачка Світлана Лобода виступить під номером 17 у другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2009" у Москві 14 травня.

Такі результати жеребкування виступів учасників конкурсу, яке пройшло в Москві 16 березня.

На жеребкуванні визначився порядок виступів співаків у першому півфіналі конкурсу, який відбудеться 12 травня. Вони виступатимуть у такому порядку: Чорногорія, Чехія, Бельгія, Білорусь, Швеція, Вірменія, Андорра, Швейцарія, Туреччина, Ізраїль, Болгарія, Ісландія, Македонія, Румунія, Фінляндія, Португалія, Мальта, Боснія та Герцеговина.

У другому півфіналі, який відбудеться 14 травня, учасники виступатимуть у такому порядку: Хорватія, Ірландія, Латвія, Сербія, Польща, Норвегія, Кіпр, Словаччина, Данія, Словенія, Угорщина, Азербайджан, Греція, Литва, Молдова, Албанія, Україна, Естонія, Нідерланди.

За правилами конкурсу, автоматично у фінал потрапляють Росія, як переможець "Євробачення-2008", а також країни-засновники конкурсу – Франція, Німеччина, Іспанія та Велика Британія. Згідно з жеребкуванням, порядок виступу країн у фіналі такий: Франція – третя, Росія – десята, Німеччина – сімнадцята, Велика Британія – двадцять третя, Іспанія – двадцять п`ята. Порядок виступу інших країн визначиться після півфіналів.

Жеребкування пройшло у присутності голів делегацій усіх країн, що беруть участь у конкурсі "Євробачення-2009".

Нагадаємо, конкурс "Євробачення-2009" буде проведено в Москві з 11 до 16 травня. Зокрема, півфінали конкурсу пройдуть 12 і 14 травня 2009 р., а фінал - 16 травня 2009 р. у ВАТ "Спортивний комплекс "Олімпійський".

РФ отримала право на проведення конкурсу після перемоги на ньому в травні 2008 року російського співака Діми Білана.

Спочатку на "Євробачення-2009" планували представити своїх артистів 43 країни, проте 12 березня Грузія відмовилася від участі в конкурсі.

8 березня Лобода виграла національний відбірковий тур "Євробачення-2009" у Києві.

Росію на "Євробаченні-2009" також представлятиме українська співачка Анастасія Приходько.

Читайте також:

Приходько оголилась для журналу MAXIM

Світлану Лободу на "Євробачення" готуватимуть циркачі

Грузія відмовилася від участі у Євробаченні

Світлана Лобода їде на "Євробачення"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: