Лобода заклала квартиру для участі в "Євробаченні"

Представниця України на "Євробаченні-2009" Світлана Лобода заклала квартиру, щоб знайти гроші для участі в конкурсі, а також збирає суму, якої бракує, через Інтернет.

Світлана Лобода заклала квартиру, щоб знайти гроші для участі в конкурсі.

"В даний момент закладена моя квартира", - сказала Лобода, відповідаючи на запитання київських журналістів про те, скільки грошей було витрачено на підготовку до її участі в конкурсі і чи вкладала вона свої особисті засоби.

При цьому співачка підкреслила, що на даний момент вона і її команда переживають серйозну фінансову скруту. Вона не уточнила про яку суму йде мова, але розповіла, що оголосила збір засобів в Інтернеті. Всі гроші, отримані від фанатів, Лобода відправляє на виготовлення декорацій в Гонконг.

"Декорації - це дорогий продукт, який ми веземо на "Євробачення", - пояснила вона. - Він передбачає велику кількість дорогої техніки. І ми намагаємося зрозуміти, як з тих копійок, що у нас залишилися, зробити хороший якісний продукт".

За словами Світлани, також величезна кількість грошей йде на переїзди, помешкання, харчування. На питання, чи бачиться Лобода з представницею Росії на конкурсі співачкою Анастасією Приходько, яка проживає в Києві, вона відповіла, що "вони не стикаються особисто".

ВідеоУ Лободи немає грошей на "Євробачення"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: