"Людину-павука" побачать на Бродвеї

Про супергероя "Людину-павука" на Бродвеї поставлять мюзикл. Перем'єра відбудеться 18 лютого 2010 року.

Прем'єра мюзиклу про легендарного супергероя Людину-павука відбудеться на Бродвеї 18 лютого 2010 року. Музику і тексти пісень для довгоочікуваного проекту написали учасники групи U2 Боно і Едж.

Бюджет грандіозної вистави під назвою "Людина-павук: Вимкніть темряву" становить 31 млн. доларів. Постановником виступає Джулія Теймор.

Чутки про те, що на Бродвеї збираються поставити мюзикл за відомим коміксом, ходили давно, проте тільки тепер була оприлюднена офіційна дата запланованої прем'єри. Імена виконавців головних ролей поки що не повідомляються.

Як повідомлялось раніше, найдорожчий у світі мюзикл, робота над яким триває на Бродвеї вже понад три роки, швидше за все ніколи не окупиться. Як підрахували журналісти New York Post, навіть якщо понизити витрати на його постановку на 5 мільйонів доларів, то для того, щоб вистава окупилася, він повинен йти "на ура" 8 тисяч років. Бюджет найдорожчого мюзиклу в світі "Людина-павук" становить 40 мільйонів доларів. Крім того, тиждень показу мюзиклу обходитиметься ще в один мільйон доларів. Велика частина цих коштів буде витрачена на костюми і сценографію.

Читайте також:

Людина-павук їде до Києва

Людина-павук допоможе ООН

Людина-павук знову на висоті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: