Мадонна не буде богохульствувати у Пітері

Американська поп-зірка Мадонна не буде використовувати в своєму виступі в Санкт-Петербурзі елементи, що ображають традиційну мораль і релігійні почуття.

Мадонна не буде використовувати під час концерту у Пітері елементи, що ображають мораль та релігійні почуття. Про це йдеться в договорі про проведення концерту Мадонни 2 серпня 2009 року на Дворцовій площі в Санкт-Петербурзі, який підписало у четвер, 16 квітня, керівництво Ермітажу з організаторами концерту.

Напередодні директор Ермітажу Михайло Піотровський попросив гарантій від співачки, що вона не буде зневажати Бога під час шоу на Дворцовій площі. Він також підкреслив, що для проведення концерту необхідний договір, що обмежує максимальну гучність концерту.

"Документи про проведення концерту Мадонни на Дворцовій площі підписав директор Ермітажу Михайло Піотровський. Всі вимоги до концертів на Дворцовій площі, організатори врахували. Зокрема, акустичне обладнання налаштують таким чином, щоб не пошкодити сусідні будівлі - звук буде направлений у бік Олександрівського саду", - йдеться в інформації.

Раніше проведення концерту поп-зірки на Дворцовій площі погодив міський комітет по культурі.

Менеджмент Мадонни на початку травня приїде у Петербург для того, щоб оглянути місце проведення концерту, обговорити всі деталі виступу співачки.

Очікується, що концерт відвідають близько 50 000 чоловік. За словами організаторів, в перші три дні з 16 березня - початку продажу квитків більшу їх частину було розпродано або заброньовано.

Раніше влада Санкт-Петербурга висловила занепокоєння у зв'язку з тим, що концерт Мадонни співпаде зі святкуванням дня ПДВ (Повітряно-десантних військ) і припустила, що виступ поп-зірки можуть зірвати десантники, які традиційно в цей день влаштовують на Дворцовій площі гуляння.

Читайте також:

Директор Ермітажу заборонив Мадонні богохульствувати

22-річний Ісус зраджує Мадонні

За концерт у Росії Мадонна отримає найменший гонорар за свою кар'єру

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: