Мадонна привезе у Пітер маленьку Мерсі

Поп-королева Мадонна до Санкт-Петербургу приїде з усіма своїми дітьми. Маленьку Мерсі співачка також привезе із собою.

Гай Річі, Мадонна, Мерсі
Мадонна привезе у Пітер Мерсі, яка примирила її з Гаєм Річі
Легенда світового шоу-бізнесу Мадонна приїде до Санкт-Петербурга разом з трирічною малавійськой дочкою Мерсі, яку зовсім нещодавно лише вдочерила.

Оскільки Мадонні коштувало великі сили оформити всі документи на удочеріння, вона категорично відмовилася розлучатися навіть на пару днів з довгожданим дитям. Для неї ця дівчинка дорога по-особливому - адже саме Мерсі примирила королеву шоу-бізнесу з її колишнім чоловіком Гаєм Річі.

До візиту в Росію Мадонна готувалася з особливою обережністю. Співачка в Санкт-Петербурзі проведе трохи більше двох днів. Вона планує приїхати разом зі всіма своїми дітьми. Оскільки Мадонна дуже капризна у виборі їжі, вона вирішила піти по найнадійнішій дорозі - приїде з особистим персоналом: з особистим кухарем, офіціантами і покоївками.

"Мадонна приїде на декілька днів до Санкт-Петербурга, - діляться російські організатори. - У неї своя компанія, яка її обслуговує під.час туру. Всього в турі з нею роз'їжджає близько трьохсот чоловік. Сама Мадонна збирається приїхати разом з дітьми. Зараз в Санкт-Петербурзі йде підготовка до спорудження сцени, на якій виступатиме артистка".

Вже в ці вихідні в Північну столицю прибудуть шістдесят великовантажних трейлерів лише зі всім необхідним для шоу устаткуванням.

"Всі машини мають бути в нашому місті до кінця тижня, - підтвердили організатори шоу. - Монтаж сцени вже повинен початися наступного тижня. Завершуюча частина підготовки концерту буде за тиждень до шоу".

Читайте також:

Всиновлена донька повернула Мадонні Гая Річі

Мадонна в серпні виступить в Донецьку

Мадонна відвідала родину загиблого робітника сцени

У Мадонни з'явився Чіфундо

Мадонна приїде у Петербург з кухарем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: