Мадонна відправить своїх дітей в Освенцим

Американська поп-зірка Мадонна в перервах між концертами в Росії та Східній Європі займеться освітою своїх дітей.

Після концерту в Польщі американська поп-зірка Мадонна хоче взяти своїх дітей на екскурсію до фашистського концентраційного табору Освенцим.

Співачка вважає, що ця поїздка має змінити життя дітлахів - 12-річної Лурдес, 8-річного Рокко, 4-річної Мерсі і 3-річного Девіда.

За інформацією джерел The Daily Mirror, Мадонна хоче, щоб її діти зрозуміли, як їм пощастило, і дізналися про помилки, скоєні людством у минулому.

Освенцим розташований в 60 кілометрах на захід від Кракова. У таборі під час Другої світової війни було знищено від 1,1 до 1,6 мільйонів людей, більшість з яких були євреями. Після війни в Освенцимі був відкритий музей пам'яті жертв нацизму.

Концерт Мадонни у Варшаві запланований на 15 серпня, наступний виступ - в Чехії - відбудеться тільки через три дні. 2 серпня Мадонна виступила на Палацовій площі в Санкт-Петербурзі. За повідомленням організаторів концерту, співачка має намір затриматися в місті. Мадонна вже встигла відвідати Ермітаж, де на неї велике враження справила діамантова комора.

Читайте також:

Мадонна присвятила пісню про вічне кохання Гаю Річі

Католики погрожують "заглушити" Мадонну на концерті у Варшаві

Сцена для Мадонни вбила людину

Обама вважає, що Освенцим звільнив його дядько та армія США

ВідеоВ Освенцимі вбито майже 2,5 мільйона людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: