Маккартні видасть невидану пісню "Бітлз"

Сер Пол Маккартні має намір найближчим часом опублікувати пісню The Beatles "Carnival of Light", що раніше не видавалася.

Скутер въехал в "Москвич"
Daily Mail
Маккартні видасть невидану пісню "Бітлз"

Імпровізована композиція, що триває 14 хвилин, була записана "бітлами" 5 січня 1967 року на студії Abbey Road в Лондоні в ході роботи над піснею "Penny Lane". Трек наповнений незв'язними вигуками штибу "Ти в порядку?" і "Барселона!", спотвореними звуками гітар, ударних і церковного органу та психоделічними ефектами.

"Carnival of Light" виконувалася на публіці лише один раз. Того ж року фонограма прозвучала на фестивалі електронної музики в театрі Roundhouse на півночі Лондона, причому глядачі були не в курсі, що слухають нову композицію ліверпульської четвірки.

Самі "бітли" так і не зважилися видати пісню, вважаючи її надто авангардною. Проте минуло більше 40 років, і  Маккартні змінив своя думку. У інтерв'ю одній з радіопередач "Бі-Бі-Сі", яке транслюватиметься наступного тижня, музикант зізнався, що досі зберігає у себе плівку з оригіналом запису в надії його опублікувати. При цьому він відмітив, що планував видати "Carnival of Light" ще в 1996 році в альбомі "Anthology", проте тоді проти виступив Джордж Харрісон.

За словами Маккартні, "Carnival of Light" написана під впливом від таких композиторів, як Джон Кейдж і Карлхейнц Штокхаузен, і служить прекрасною ілюстрацією "Навіжених" бітлів.  Для видання "Carnival of Light" Маккартні звернеться по згоду до Рінго Старра і вдів Джона Леннона і Джорджа Харрісона Йоко Оно й Олівії Харрісон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: