Міккі Рурк залишив "почесний слід" у Лос-Анджелесі

Рурк залишив відбитки своїх долонь і взуття в цементі перед знаменитим Китайським театром.

Міккі Рурк залишив "почесний слід" / Фото: Getty Images/Fotobank
Знаменитий американський кіноактор Міккі Рурк удостоєний однієї з найвищих в Голлівуді почестей, яка котирується вище іменної зірки на Алеї слави.

У ході урочистої церемонії Рурк залишив відбитки своїх долонь і взуття в цементі перед знаменитим Китайським театром, розташованим поруч з театром "Кодак", де 11 років поспіль проходять церемонії вручення кінопремій "Оскар".

Читайте: Денні ДеВіто отримав зірку на Алеї слави

До нього подібної честі удостоювалися 253 людини, включаючи Елізабет Тейлор, Аль Пачіно, Шона Коннері, Майкла Дугласа, Тома Хенкса, Арнольда Шварценеггера, Вілла Сміта, Джоні Деппа.

59-річний Рурк з'явився на торжество разом з акторами Люком Евансом і Фрідою Пінто, з якими знявся в пригодницькій епопеї "Війна богів: Безсмертні".

Кумир підніс присутнім шанувальникам як трофей білий рушник, яким стирав з долонь налиплий цемент.

Читайте: Дженніфер Еністон наслідила на Алеї Слави

Уродженець штату Нью-Йорк, що виріс в Майамі, дебютував у кіно в комедії Стівена Спілберга "1941" 1979 року, наступна стрічка "Ворота раю" обернулася повним провалом касовим. Серед найбільш відомих робіт - "Жар тіла", 1981 р, "Бійцівська рибка", 1983 р, "9 1/2 тижнів", 1986 р.

Повернення до колишньої слави почалося із зірковою ролі в культовій картині Роберта Родрігеса "Місто гріхів", за якою послідували блокбастери "Залізна людина 2" і "Нестримні". У 2009 році робота в "Рестлері" принесла акторові премію "Золотий глобус" і номінацію на "Оскар".

Читайте також:

Міккі Рурк нокаутував чемпіона з рестлінгу

Міккі Рурк зіграє в екранізації роману Коельо

Міккі Рурк зіграє злого боксера Івана в "Залізній людині-2"

Міккі Рурк залишив "почесний слід" у Лос-Анджелесі

Міккі Рурк залишив "почесний слід" у Лос-Анджелесі

Повʼязані теми:

Наступна публікація