Микола Басков та "4 Королі" у Києві влаштували "битву титанів"

Микола Басков і "4 королі" влаштували "битву титанів" в ресторані. Вони змагались, хто кого переспіває.

Яценюк не подписал законы
ТСН.ua
Микола Басков та "4 Королі" у Києві влаштували "битву титанів"
Днями "золотий голос Росії" і український гурт "4 Королі" влаштували справжню "битву титанів" в київському ресторані "Москва".

Мірялися артисти не лише м'язами, але й голосами. Розгулявшись, зірки не обійшли стороною місцеве "караоке" і організували вокальні змагання. Підвищені тони і активна жестикуляція Миколи Баскова і учасника "4 Королі" Денис Холостенка привернули до себе увагу оточуючих.

З боку здавалося, що між ними ось-ось спалахне бійка. Насправді, артисти просто сперечалися, що конкретно співатимуть, і в результаті обрали свій власний репертуар. Холостенко вигукнув: "Коля, я так люблю твої пісні!" На що в Баскова прокинулася природна цікавість: "А яка найулюбленіша?"
"Шарманка», звичайно!", - відповів Денис.

Так і доводили вони весь вечір, хто краще знає пісні "зоряного" колеги. Мимовільні свідки цього видовища зустрічали яскраві інтерпретації хітів Баскова і групи "4 Королі" захопленими вигуками і оваціями. Було вже далеко за північ, коли всі прийшли до висновку, що в змаганні перемогла дружба.

Задоволеними залишилися не лише гості, але й самі артисти, які міцно обійнялись після завершення вокальних демонстрацій. Це був незапланований експеримент, але можливо, скоро ми станемо свідками запланованого нового дуету.

Читайте також:

Басков у гримерці займався сексом

Басков подарував коханій декоративну собаку

Микола Басков залицяється до Доліної

Басков повіз кохану "Міс Всесвіт" на острів

Білан з Басковим влаштували оргію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: