Містер "Трололо" нарощує популярність: ремікси на його пісню б'ють усі рекорди

Світова популярність Едуарда Хіля продовжує зростати - тепер його творчість надихає шанувальників на створення нових музичних робіт.

Світова популярність радянського естрадного співака Едуарда Хіля, прозваного фанатами "Містер Трололо", продовжує зростати. Шанувальники почали робити ремікси з його вокалу "Я дуже радий, адже я нарешті повертаюся додому", і ці композиції б'ють рекорди за кількістю переглядів в Інтернеті.

Хіль, нагадаємо, отримав світову популярність завдяки архівному відеозапису 60-х років, який з'явився на YouTube. Пісня без слів "Я дуже радий, адже я нарешті повертаюся додому", в якій Хіль просто виконував вокальну партію з різних звуків, стала справжнім хітом в Інтернеті. Її продивилися два мільйони разів, на Facebook фанати створили групу, до якої вступили понад 14 тисяч людей, а самого співака, перший пік популярності якого прийшовся ще на радянські часи, фанати закликали провести світове турне.

Вихід реміксів став новим витком світової слави співака - відтепер в Інтернеті можна знайти записи старої телехроніки у супроводі сучасної музики та в дуже оригінальному звучанні. Сам Хіль ще не коментував цих дуже оригінальних експериментів, але очевидно, що популярність співака надалі тільки зростатиме, адже кількість переглядів реміксованої композиції теж б'є рекорди.

Хіль, нагадаємо, зрадів світовій популярності й навіть заявив про готовність взяти собі псевдонім "Трололомен". Свій світовий успіх він пояснив саме тим, що у вокалізі "Я дуже радий, адже я нарешті повертаюся додому" немає слів, тому він зрозумілий слухачу в будь-якому місці у світі.

 

 

>

 

Читайте також:

Едуард Хіль погодився перейменуватися в "Трололомена"

Радянський "містер Трололо" підірвав Інтернет з піснею 40-річної давності

Новий кліп Lady Gaga заборонили в Британії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: