Містер Трололо почав гастролювати

У Едуарда Хіля, якого називають "Містером Трололо", пішли гастролі. Свій перший концерт після сорокарічної перерви він дасть у Москві.

Найпопулярніший російський артист на сьогоднішній день в Америці Містер Трололо приступив до активної концертної діяльності.

Нагадаємо, всесвітню популярність Едуард Хіль отримав абсолютно несподівано. У жовтні минулого року забутий багатьма радянський шлягер "Я такий радий, адже я, нарешті, повертаюся додому", він же "Вокаліз", пролунав в ефірі ранкового шоу радіо "Срібний Дощ".

І все б нічого, та от одному із слухачів, що живе за океаном, так сподобалася ця композиція, що він додав відеозапис пісні у свій блог, а добрий десяток його друзів підхопили. Через три місяці Містер Трололо (так американці охрестили Едуарда Хіля) став мега-популярний в Америці. Телевізійні коміки, рок-музиканти, оскарівські лауреати, мільйони простих обивателів буквально до дірок заслухали шлягер, знімали ролики-пародії і навіть почали збір коштів на світове турне кумира.

"Я дуже радий такій популярності, нехай навіть через сорок років, - не приховував радості Едуард Хіль. - Якщо покличуть з концертом, обов'язково поїду. Потрібно ловити удачу за хвіст".

І зловив-таки. У суботу, 24 квітня, Містер Трололо дасть перший концерт у Москві після популярності такого масштабу. 

Читайте також:

Містер "Трололо" нарощує популярність: ремікси на його пісню б'ють усі рекорди

Едуард Хіль погодився перейменуватися в "Трололомена"

Радянський "містер Трололо" підірвав Інтернет з піснею 40-річної давності

ВідеоУ Едуарда Хіля розпочались гастролі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: