"Містер Трололо" записав пісню для "Смішариків"

Едуард Хіль записав пісню для мультфільму. Містер Трололо виконав музичний твір з четвертого дубля.

Співак Едуард Хіль, більше відомий, як Містер Трололо, записав пісню для повнометражного анімаційного фільму "Смішарики. Початок".

Проспівана Хілем пісня стане основною закадровою темою мультфільму, продюсером якого виступає Тимур Бекмамбетов. Співак зазначив, що раніше ніколи не записував пісні для мультфільмів, а також розповів, що зумів виконати твір з четвертого дубля.

Повнометражна версія популярного дитячого серіалу "Смішарики" вийде в кінці 2011 року. На відміну від серіалу, в кіноверсії "Смішариків" з'явиться негативний герой. Картина піде в прокат у форматі 3D. Серіал "Смішарики" виходить з 2004 року, крім Росії він користується популярністю в США, Великобританії та Німеччини.

Знімальна група кіноверсії "Смішариків" відзначає, що рішення про запрошення Хіля було пов'язано не тільки з його вокальними даними, але і з збільшеною на тлі вокалізу 1960-х років популярністю співака. Вокаліз привернув увагу громадськості через почуті в ньому слова "Тролололо", які є свого роду бойовим кличем Інтернет-тролів. Ролик з виконанням пісні здобув популярність як за кордоном, так і в Росії.

Читайте також:

Містер Трололо почав гастролювати

Містер "Трололо" нарощує популярність: ремікси на його пісню б'ють усі рекорди

Едуард Хіль погодився перейменуватися в "Трололомена"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: