"Мосфільм" і "Ленфільм" виграли суд

Беров виплатить "Мосфільму" і "Ленфільму" 2,69 мільйона доларів за піратське використання їх культових кінострічок.

Екс-голова будинку книги "Санкт-Петербург" Йосип Беров повинен виплатити "Мосфільму" і "Ленфільму" 2,69 мільйона доларів як компенсацію за піратське використання їх культових кінострічок радянських часів в США.

Відповідний вирок ухвалив суд присяжних Східного округу Нью-Йорка. Тим часом, раніше повідомлялося, що розмір компенсації повинен скласти від 11 до 57 мільйонів доларів. Сума штрафу в США за один епізод умисного порушення авторських прав складає від 30 до 150 тисяч доларів. 

Суд визнав незаконне використання 383 найменувань фільмів. Позивачі - "Мосфільм", "Ленфільм", компанія "Крупний план" і їх представник в США "Close-Up International" стверджували, що Беров за три роки піратським чином розповсюдив близько мільйона відеокасет, завдавши таким чином збитку на суму не менше 10 мільйонів доларів.

Відповідач визнав в суді, що незаконно продав тільки близько 20 тисяч касет і завдав збитку російським кіностудіям на суму 110 тисяч доларів. Представники позивачів задоволені рішенням суду присяжних. "Можна назвати це рішення справедливим, тим більше що присяжні вперше почули про існування "Мосфільма". 

Безумовно, винесена сума - а це майже 3 мільйони доларів - достатнє покарання для відеопіратів і важливий сигнал про те, що відеопіратство каране", - сказав журналістам співвласник компанії "Close-Up International", представник російських кіноконцернів в США, Михайло Шейдін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: