MTV підтвердив повернення Бівіса і Батхеда на телебачення

Влітку 2011 року на телекрани повернеться серіал "Бівіс і Батхед". Деталі проекту поки не розголошуються.

Телеканал MTV підтвердив чутки про те, що "Бівіс і Батхед" повертаються на екрани влітку 2011 року. Оголошення про це було зроблено під час прес-конференції, присвяченої планам каналу.

Чутки про відродження легендарного шоу ходили досить давно. Так, в липні 2009 року творець серіалу Майк Джадж заявив, що має намір повернути героїв.

"Цілком можливо, я зроблю їх 60-річними. Мені вони уявляються двома людьми похилого віку, що сидять на кушетці. Припустимо, що Батхед був менеджером середньої ланки, а Бівіс займався ландшафтним дизайном. Але, може, все буде і не так, поки не знаю",- сказав він.

Через рік у липні 2010 року ресурс REVIEWniverse заявив, що Джадж працює над 30 новими епізодами шоу, підкресливши, що договір про показ серіалу поки не оформлений. Повідомлялося, що нові серії будуть зроблені в дусі оригінального шоу - жарти будуть перемежовуватися фрагментами відеокліпів з коментарями Бівіса і Батхеда. Тепер всі ці чутки отримали офіційне підтвердження. Деталі проекту при цьому поки не розголошуються.

Оригінальний серіал "Бівіс і Батхед" йшов по MTV з 1993 по 1996 роки. У центрі сюжету були два підлітки, які живуть у вигаданому містечку Хайленд, штат Техас. Частину епізоду зазвичай займав відеокліп, над яким головні герої знущалися.

Читайте також:

"Бівіс і Батхед" повернуться на екрани

Бівіс і Батхед повернуться на екрани 60-річними дідуганами

Темношкірі Сімпсони окупували Анголу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: