Мультсеріал за твором Івана Франка

Вітчизняні аніматори екранізували поему літературного класика Івана Франка "Лис Микита". Результатом роботи став 26-серійний мультфільм.


Після тривалої перерви в Україні створили мультиплікаційний серіал. Вітчизняні аніматори екранізували поему Івана Франка "Лис Микита".

Кожна з двадцяти шести серій стрічки - це окрема повчальна казка про звірів. Автори пророкують персонажам славу нових національних улюбленців. 

Робота над мультиплікаційною версією поеми Івана Франка тривала рік. Пригоди Лиса Микити обійшлися в 6 мільйонів гривень. За оцінками аніматорів, сума мізерна. Однак вони дякують державі та меценатам і за це.

Картина створювалась на столичній анімаційній студії "Фрески". Художники використовували мінімум комп’ютерних технологій. Усіх персонажів малювали вручну. Франківські персонажі говорять з галицьким діалектом. Творці мульфільму прагнули максимально зберегти стилістику першоджерела. 

За сценарієм у Лиса Микити чимало ворогів. Різні тварини скаржаться на нього царю Леву. Однак упоратися з Микитою не так легко. Йому вдається перехитрити царя звірів та помститися ворогам. 

Окрім цього Лису Микиті ще доведеться конкурувати з Томом і Джері, Шреком та іншими персонажами зарубіжних мультфільмів за глядацьку прихильність. 

"Ми хотіли би, щоб двадцять шість вечорів, а то й більше родинного перегляду було. Щоб ми стежили, як за Мікі Маусом, сідали і стежили за сюжетом. Що відбувається з Лисом Микитою, які ще витівки викине цей, я сказав би, великий авантюрист", - прокоментував завершення роботи над серіалом керівник проекту Павло Мовчан.
 
Оцінити перший масштабний вітчизняний мультсеріал глядачі зможуть відразу, як Лису Микиті нададуть ефірний притулок. Наразі продюсери ведуть перемови з керівництвом національних телекомпаній.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: