Муратова претендує на Гран-прі

На Кінотаврі-2007 серед 14 стрічок конкурсної програми представлена і нова картина Кіри Муратової „Два в одному”.

На 18-у Сочинському кінофестивалі Кінотавр-2007, який стартував учора увечері, серед 14 стрічок конкурсної програми  представлена і нова картина Кіри Муратової „Два в одному”, яка і відкрила конкурсну програму фестивалю. 

„Два в одному є стрічкою з двох новел - детективною і трагікомічною. Зв'язок між ними формальний. Жодна не має розв'язки. У обох відображений стан соціуму, що остаточно розгубив етичні орієнтири і що перетворився на якусь суспензію, хаос, нісенітницю. 

Дія першої з них, знятої за сценарієм одеського художника і сценариста Євгенія Голубенка, розгортається навколо тіла актора, який перед початком спектаклю покінчив життя самогубством прямо на сцені театру. Друга відзнята за сценарієм Ренати Літвінової і оповідає історію самотнього чоловіка, що на старості років закохався в жінку, яка водить трамвай прямо під вікнами його квартири. В головних ролях знялися Богдан Ступка і Рената Літвінова. 

У Сочі відкрився Кінотавр
кадри з фільму "Два в одному" /фото: film.ru
Сочинський Кінотавр не перший фестиваль, на якому представлена ця стрічка. Картина представляла Україну на міжнародному кінофестивалі Tribeca в Ною-Йорку. Крім цього, в березні цього року „Два в одному” переміг в номінації Кращий фільм країн СНД і Балтії за що був нагороджений статуеткою Ніка від російської Академії кінематографічного мистецтва. 

Експерти називають „Два в одному”одним з головних претендентів на Гран-прі нинішнього Кінотавра. Основними суперниками українки будуть такі імениті режисери як Андрій Кончаловський і його фільм „Глянець”, Олександр Сокуров із стрічкою „Олександра”, а також Андрій Звягінцев, робота якого „Вигнання” отримала цього року на ювілейному 60-му кінофестивалі у Каннах приз за кращу чоловічу роль. 

Всього на фестивалі з бюджетом у 3 мільйони доларів буде представлено дев'ять програм: від ретроспективи радянської класики до актуальної документалістики і малобюджетної кіноальтернативи з колекції Кінотеатру ДОК. Журі конкурсу цього року очолює кінорежисер Вадим Абдраширов. 

Завершиться Кінотавр-2007 церемонією вручення нагород 11 червня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: