Мушкетери повертаються

Вічно молоді мушкетери повернуться на наші телеекрани. Режисер добре попрацював, аби не відійти від трагічного фіналу Дюма, тому герої помруть.

П’ять років великий Хіл, як називають Хількевича, думав, як повернути своїх мушкетерів, щоб і від трагічного фіналу Дюма не відступати, і водночас залишити вічно живими. Придумав: після перших 5 хвилин нових пригод їх таки вб’ють, але після смерті, дивлячись з небес, герої допомагатимуть власним дітям шукати скарби Мазаріні.

Коли легендарна четвірка знову одягла костюми мушкетерів, у знімальної групи подих перехопило. На майданчику чимало тих, хто зростав на фільмі, знятому ще в 78-му році.

Актори зізнаються: на зйомках - море задоволення, тобто і море, і задоволення.

Нині метри, а наприкінці 70-их просто Лось та Варан кажуть: миттєво дали згоду зніматися, навіть сценарій до рук не брали: „А никто не читал, собственно. Нам бы лишь бы собраться вместе”. „Это повод. А сценарий - это прилагательное. Отакое от”.

На Одеській Фонтанці знімають сцену, де мушкетери прориваються через кордон. Їм на заваді, як завжди, стають гвардійці кардинала: „Внимание, залп! Перезаряжай!”

Саме на цьому місці у фільмі загине Портос. Як і в Дюма, його завалить камінням. Цю печеру для зйомок єдиної сцени зводили цілих два тижні, а розберуть за день. Де тут справжнє каміння, а де штучне - розібратися вкрай важко. Декоратори попрацювали на славу.

Фільм вийде на великі екрани. Режисер сподівається встигнути до середини наступної весни. А попереду ще зйомки у Львові, Білгород-Дністровському та Санкт-Петербурзі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: