На кінофестивалі покажуть 200 фільмів

На 29-му Московському міжнародному кінофестивалі, який пройде в Москві, покажуть близько 200 картин.

В рамках конкурсних і позаконкурсних показів 29-го Московського міжнародного кінофестивалю (ММКФ), який пройде в Москві з 21 по 30 червня, глядачі побачать близько 200 картин.

Про це повідомив кінокритик, директор із з'язків з громадськістю кінофестивалю Петро Шепотінник. "Кінематограф сьогодні такий багатоликий, і ми старалися, щоб на фестивалі були представлені різноманітні жанри, стилі і напрями кінематографа, - сказав Шепотінник, - сподіваємося, що кожна з цих картин знайде свою частину аудиторії, а деякі, можливо, завоюють увагу всієї публіки.
Головним критерієм для нас при відборі було наше власне сприйняття, наш смак, і ми сподіваємося, що те, що цікаво нам, буде цікаве і глядачеві".

Крім основного конкурсу і конкурсу "Перспективи", в рамках фестивалю буде представлено 16 циклів і ретроспектив видатних режисерів. У їх числі, наприклад, програма "Ательє", що включає фільми про творчість майстрів світового кіно. Це також цикл "Вільна думка",що представляє сучасні шедеври світової документалістики.

Крім того, буде представлена програма "Світ кіно" - своєрідна панорама найцікавіших кіноподій світу. На фестивалі будуть представлені програми італійського і китайського кіно, ретроспективи таких знаменитих режисерів, як Еміра Кустуріци, Роберта Олтмана, Мілоша Формана.

Вперше на фестивалі будуть представлені такі цикли, як "Золоте століття голівудського мюзиклу", програма "Прощай, СРСР!", яка включає фільми, чий вихід на екрани співпав з розпадом Союзу.

На відкритті і закритті будуть показані фільми, що викликали інтерес на кінофестивалі Канна: "Заповіт" (Кустуріца), "Залізничний роман" (Клод Лелуш).

На урочистому відкритті Московського кінофестивалю, за традицією, вручається приз "За заслуги в кінематографі". Цього року його володарями стануть російські артисти - Тетяна Самойлова і Олексій Баталов, виконавці головних ролей в легендарному фільмі "Летять журавлі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: