На концерт гурту "ТіК" у Палац спорту прийшло 9 тисяч глядачів

Гурт "ТіК" вирушив у "Народний тур", під час якого об'їздить 25 міст України. Розпочалось турне концертом у Палаці спорту.

Гурт "ТіК" 16 березня розпочав своє третє всеукраїнське турне під назвою "Народний тур". Перший концерт вінницький гурт дав у київському Палаці спорту, який відвідало 9 тисяч глядачів.

Розпочали концертну програму "ТіКи" композицією "Білі троянди". Після чого були "Сінегразочка", "Алкоголізм", "Чоловіче щастя", "Сірожине пірожине". А виконуючи пісню "Сіржант" лідер гурту Вітя Бронюк одягнув фуражку. Під час виконання пісні "Вчителька" бек-вокалістка гурту Олена вийшла у шкільній формі та зі шкільним дзвінком. Того вечора прозвучав і ремікс "Тихої пісні", під час якої на ширмі, що оперативно випливла позаду сцени, була показана анімація в народному стилі.

Під час виконання пісні "Олені", яку разом із лідером гурту співав весь Палац спорту, на білій ширмі з'явився велиизений силует оленя. Коли ж прозвучала повільна композиція "Ноябр", на сцені спалахнули світлові фонтани. До речі, того вечора "ТіКи" вирішили порадувати своїх фанів спецефектами. Зокрема на глядачів сипались різнокольорові конфеті, повітряні кульки, паперовий сніг.

Гурт "ТіК"
ТСН.ua
На біс "ТіКи" виходили тричі
На біс "ТіКам" доводилось виходити тричі. Спочатку вінничани заспівали "Сірожине пірожине", далі глядачі попросили "Алкоголізм", а завершився "третій біс" виконанням композиції "Света".

"В гастрольному графіку "Народного туру" - 25 міст України. В кожному з яких ми представимо нову двогодинну концертну програму, - каже лідер гурту Віктор Бронюк. - Будуть звучати, як і старі хіти в новому звучанні, так і нові композиції традиційної подільської музики. В "Народний тур" ми повеземо разом з собою величкий духовий оркестр".

У "Народний тур" "ТіК" вирішив піти на сміливий експеримент і запрошувати місцеві колективи розділити сцену з ними під час виступу, не на "розігріві", а в якості повноправних учасників програми.

Фото Юрія Білошкурського, ТСН.ua

Читайте також:

Спокусливі ніжки та бюсти - "Чоловіче щастя" гурту "ТіК"

Бронюк з "ТіКу" нагодував Руслану вінницькою ковбасою

Гурт "Тік" помстився Сергію Звєрєву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: