На концерті Білик показала сосок (фото)

7 та 8 листопада Ірина Білик у Національному палаці "Україна" презентувала свій ювілейний тур "Навсегда", який присвячений 20-річчю творчої кар'єри співачки.

"Іра - професійний артист, співачка світового рівня, - каже Юрій Нікітін, продюсер Білик. - Вона дисциплінована, дуже любить свою роботу. А скандали, у які потрапляє Білик, лише додають їй популярності. Ми останні роки навмисно не створюємо інформаційних приводів, і намагаємось якомога рідше потрапляти в скандальні історії".

Кто коррупционер в ВР?
ТСН.ua
Ірина Білик 20 років на сцені
Сама ж Білик зізналась, що всі квитки на концерт продані, тому їй довелося купувати білети для своїх друзів.
"Навіть мама та Діма Дікусар, які теж хотіли прийти на концерт, не зможуть, немає вільних місць", - зізналась співачка.

Тільки як виявилось, на початку концерту зал був заповнений не повністю. До речі, на свій ювілейний концерт Білик запросила і колишнього коханого Коляденка. Щоправда, за свої гроші.

Как финансовый кризис влияет на звезд?
ТСН.ua
Юрій Нікітін не міг відвести очей від Іриного соска
"Якщо в Діми є гроші, то він може прийти на концерт, я його запрошувала, - зізналась Ірина. - Ми з Юрою Нікітіним запропонували йому ставити цю програму, але він поставив дивні умови. Я жінка, яка не робить рекламу чоловікам (це була його головна умова), я просто з ними працюю. Думаю, за 5 років я зробила йому достатньо реклами".

Щодо образів Білик, то усі 4 сукні, у яких виступала співачка, зробив дизайнер Сергій Єрмаков. На першій рожевій сукні, у якій Білик вийшла на сцену, був вишитий сосок.
"Усі ці плаття - подарунок Сергія Єрмакова, - каже Ірина. - Мені дуже важливі такі подарунки. Він вирішив зробити саме таку сукню, мені вона подобається".

На сцені Білик з'явилась з піснею "Я буду молчать".

Фото Олени Грози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: